Gizlilik Sözleşmesi - Uytan Hediye Dükkanı

Gizlilik Sözleşmesi

uytan.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi, uytan.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu sebeple vermiş olduğunuz bilgiler, Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili problemlerin tespiti ve söz konusu problemlerin en hızlı biçimde giderilebilmesi için, uytan.com , gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir biçimde tanımlamak ve ayrıntılı demografik bilgi toplamak amacı ile da kullanılabilir.

Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler ve müsabakalarda, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, email adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) vermeniz talep edilmektedir. Ayrıca, satın alma formunda kredi kartı bilgilerinizi vermeniz gerekiyor. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz; siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi hayata geçirmek, siparişlerinizi ulaştırmak ve siparişleriniz ile alakalı bilgi vermek, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacı ile sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek, üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacı ile kullanılıyor.

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU HAKKINDA:
Şirketimiz ve/ya da çalıştığımız markalar tarafından analiz edilerek size özel reklam tanıtım, kampanya ve diğer faydaların sunulması, izin tercihleriniz doğrultusunda ticari elektronik ileti gönderilebilmesi, posta iletilmesi, anket ve tele satış uygulamaları, bir takım kullanım verilerinizin raporlanması ve değerlendirilmesi , istatistiki analizler yapılması, Şirketimizin ve Şirketimizle iş ilişkisi içerisinde olan kişilerin hukuki ve ticari güvenliğinin temini, ticari, ve iş stratejilerinin belirlenmesi ve uygulanması ile Şirketimizin insan kaynakları politikalarının yürütülmesinin temini amaçlarıyla üye işyerlerimize, iş ortaklarımıza, çalıştığımız markalara, hissedarlarımıza, kanunen yetkili kamu kurumu ve özel kişilere , KVKK’nın 8. Ve 9. Maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme koşulları ve amaçları çerçevesinde aktarılabilecektir. Kişisel verileriniz gerekli güvenlik tedbirlerinin alınması ile yukarda bahsedilen amaçların gerçekleştirilmesi için yurt içerisinde tutulabileceği gibi yurtdışına da aktarılabilecektir.

Kişisel verileriniz, yürürlükte olan mevzuata uygun biçimde; Şirketimiz, Ortaklarımız, Grup Şirketlerimiz, iştiraklerimiz, şube ve irtibat bürolarımız, iş birliği yapmış olduğumuz veya protokol ilişkisi bulunan çözüm ortaklarımız, markalarımız gibi kanallar aracılığı ile sözlü, yazılı veya elektronik ortamda toplanabilir, bilgileriniz bu 3.şahıs firmalar tarafından da mevzuata aykırı olmamak şartıyla işlenebilir. Bu konu da onay vermemeniz durumunda bunu her an bildirebilirsiniz; biz de bilgilerinizi gerekli olduğu şekilde erişime kapalı tutarız. Ancak bunu kabul etmemeniz bazı durumlarda hizmetlerimizde işlevlerin kısıtlanmasına yol açabilir.