Yıldönümü Hediyesi Seçimi - Uytan Hediye Dükkanı
Yıldönümü Hediyesi Seçimi

Yıldönümü Hediyesi Seçimi

Bir aile evlilik hayatındaki veya yıldönümü hediyesi seçimi en önemli dönüm noktalarıdır. Bu kilometre taşlarını aile ve arkadaşlarla kutlamak hediyeler vermek gelenekseldir. Hediyenin uygun ve arzulanması için evlilik yıldönümünde ne ver.


Hassas Yıldönümleri

Düğünden sonraki ilk on yıl, her yıl çiftin birlikte geçirdiği kutla, çünkü duygu hala taze ve kırılgan. İlk önce patiska düğünü kutla. Yeni evlilerin duyguları hafif bir kumaş gibi kırılgandır. Düğünü için genç bir çifte ne ver. Tekstil yatak çarşafları, havlu seti, perdeler, tişörtler, elbiseler, bebek giysileri.

İki yıllık evlilikten sonra, bir kağıt düğün kutla. Bir matryoshka oyuncak bebeği, bir fotoğraf albümü, zarf içinde para, cam eşyalar, figürler getirin. Karı ve koca kitap, defter, kartpostal değiş tokuş edebil.
Deri düğünü 3 yıldır yaşayan aileler tarafından kutlanmaktadır. Cüzdanlar, kemerler, mücevherler, fotoğraf çerçeveleri, çantalar, kitaplar, kasalar, deri tablolar geleneksel hediyelerdir. Değerli bir sürpriz deri koltuk, kanepe veya bavul, 4 yıllık evlilik, keten bir düğünden çıkmak için bir sebeptir.

Yıl Dönümü Hediyesi Seçimi, 4 yıllık düğün hediyesi, keten ürün: peçeteli masa örtüsü, yatak takımları, abajurlar, mobilya örtüleri, etnik giysiler ve çantalar, keten tuval üzerine boyama.

Ahşap düğün 5 yıllık evlilikten sonra gelir, bu ailenin ilk yıldönümüdür. Evlilik yıldönümlerinde bir çifte ne vereceklerini düşünürken, ahşap ürünlerde durun. Mutfak mobilyaları, raflar, ahşap kasadaki saatler, tabaklaR için bir masa, kesme tahtaları. Kadın bir bira bardağı ya da bir pipo verir, koca kendine bir tencerede bir ağaç olan mücevherlerle sunar.

Aile hayatının ilk yıllarının kutlamaları, aşk yeminlerinizi yenilemeniz. Yeniden birlikte olmanın sevincini yeniden yaşamanıza izin verir.


Yorgun Yıldönümleri


Yıllar geçtikçe duygular güçlen ve birinci yıldönümünden sonra oldukça güçlü ve istikrarlı bir ailenin yıldönümleri başla.
Dökme demir düğün, 6 yıllık evlilik , aile ortak bir dil buldu, ancak ilişkide krizler hala mümkün.

Evlilik yıldönümünde kocasına ne vereceğini bir kadın için ev fidanları veya üvez tentürü tavsiye. Adam “yarım” bir dökme demir tava, fırın yemekleri, bir kaz tavası veya bir şamdan verir.

Kalplerin 7 yıllık birliği bakır olarak adlandır hakkını kazan. Bu tür duyguları güçlü ve değerlidir. Bir bakır düğünü için neyin sunulacağına dair fikirler. Kahve türkü, tepsi, nargile, bakır tokalı kemer, sahte bir hatıra. İğne kadın yün çileğini sevecek.

Kendi ellerinle örgü çorap, atkı, kazak. Ailenin sekizinci yıldönümüne kalay veya gelincik ve çocukların varlığı anlamına gelir. Gelincikler ile işlenmiş, teneke üzerine bir buket getir değer, mutfak eşyaları. Bir çifti faydalı ve hoş bir hediye teneke kutularda tencere, ev aletleri, tatlılar satın alın.

On yıllar boyunca birbirlerine karşı parlak duygular taşıyan insanlar hayranlık, saygı ve sevgiyi hak ediyor. Akraba ve arkadaşlar için böyle bir örneğin önemini iyi yolu sıcak sözler ve ilgi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir